Збережіть в пам'яті цю картину: один ангел праворуч й один ліворуч від вас, а їх крила покривають вас. У цьому буде проявлятися слава Господня. Ісус молиться особисто за вас! Він завжди живий, щоб заступитись за вас у будь-яку мить!
Свідчення хлопчика, який знайшов Ісуса та добрих друзів у Клубі «Суперкниги».
«Операція Благословення» регулярно надає продуктову допомогу тисячам таких сімей вимушених переселенців, як ця. І ці продукти дають можливість людям трохи менше переживати за завтрашній день і зосередитись на відбудові свого життя.
Проєкт «SEED-їжа на кожен день» допомагає українцям у складних життєвих обставинах забезпечувати їжею свої родини. Цього року понад 9000 сімей безоплатно отримали якісне сортове насіння від голландської організації ORA, яким засіяли свої городи. Цей проєкт щороку розширює географію, й зокрема став дієвою відповіддю на нагальні питання забезпечення продуктами мешканців деокупованих українських земель.
Помісна церква Радомишля стала гуманітарним осередком для вимушених переселенців. Тут вони отримують духовну підтримку, а також гуманітарну допомогу «Операції Благословення». Трапляються і дива – зокрема, відповіді на молитви.