Що відбувається в Україні

Один з найтемніших днів новітньої історії України ─ 24 лютого 2022 року. О четвертій годині ранку Росія за підтримки Білорусі розпочала відкритий збройний напад на Україну. Вже у перші дні зазнали значних руйнувань низка українських міст та населених пунктів: Харків, Чернігів, Київ, Суми, Херсон, Ірпінь, Гостомель, Васильків та багато інших. Російські солдати й найманці ворожої держави вдаються до найжорстокіших методів військових дій: розстрілюють машини з дітьми, скидають бомби на житлові райони українських міст, використовують заборонену зброю, що завдає найбільших руйнувань (зокрема, «вакуумні» та фосфорні бомби), грабують помешкання українців та проявляють невиправдану жорстокість до беззахисних людей.

Військовий конфлікт вже має жахливі гуманітарні та економічні наслідки. Станом на кінець березня (перший місяць війни) ─ понад 3,5 млн людей вимушено виїхали за межі України, майже 6,5 мільйона українців вважаються внутрішньо переміщеними особами всередині країни (ООН). Половина українців розлучені зі своїми рідними!

Для відновлення житлового фонду та інфраструктури України вже потрібно сотні мільярдів доларів.

Найбільше постраждав Маріуполь (Донецька область). Майже місяць місто знаходиться у оточенні російського війська, у місті відсутня електрика, мобільний зв’язок та водопостачання. Його безперервно обстрілюють, люди не мають змоги евакуюватися або отримати гуманітарну допомогу. На пологовий будинок та дитячу лікарню скинуто бомбу, постраждали діти, вагітні жінки… Маріупольці вмирають від поранень, жахливого, штучно влаштованого голоду та зневоднення. За попередніми даними, за перший місяць війни у Маріуполі загинуло понад 3500 людей, у небезпеці залишаються до 200 тисяч містян, які не мають змоги виїхати. Близько 90% споруд зазнали ушкоджень, більш як 30% житлового фонду та об’єктів інфраструктури не підлягає відновленню.

Проте, насправді війна між Росією та Україною вже триває понад восьми років.

20 лютого 2014 Росія підступно окупувала Крим. А через півтора місяця силами російських диверсійних груп почалося захоплення українських міст у Донецькій та Луганській областях України.

Вже більше восьми років тривають бої на лінії військового зіткнення. Російська сторона поширює фейки, маніпулює інформацією щодо подій в Україні та не дотримується міжнародних домовленостей.

Україна переживає надважкий час своєї історії. Українці відстоюють не лише незалежність своєї країни, а й цінності усього демократичного світу. Проте, допоки війна триває ─ гинуть люди, продовжуються обстріли українських міст та сіл, поглиблюється гуманітарна катастрофа. Українці хоробрі, мужні та єдині, як ніколи, проте потребують підтримки один одного та допомоги міжнародної спільноти.

CBN Emmanuil є осередком однієї з найбільших у світі християнських організацій ─ 30 років ми працюємо в Україні та країнах СНД. Через низку різнопланових проєктів CBN Emmanuil ми дбаємо про сиріт, піклуємось про незаможних, годуємо голодних, надаємо медичну допомогу хворим, провадимо християнські цінності у дитячий розважальний та освітній простір, вчимо людей основам бізнесу та реалізуємо багато інших соціальних ініціатив. Через усі напрямки роботи ми являємо милосердя та любов Ісуса, проповідуємо Його Слово та всебічно підтримуємо нужденних людей.

Ця війна нас не розсіяла, а, навпаки ─ згуртувала! Ми продовжуємо основні напрями діяльності, проте змістили акценти служіння українському суспільству на всебічну підтримку постраждалих від військових дій та подолання наслідків гуманітарної кризи.

Donate: перша допомога потерпілим від війни

Більшість вимушених переселенців залишили свої домівки з мінімумом особистих речей, багато з них втратили усе, що мали… Ми відкрили спеціальний рахунок, кошти з якого йдуть на покриття базових потреб цих людей: харчові продукти, ліки, гігієнічні засоби...

Дякуємо за кожний переказ за цим посиланням! Будь-яка сума допоможе комусь вижити та оговтатися від війни!

Зробити свій внесок у допомогу постраждалим

«Обітниця сироті»: центри гуманітарної допомоги

«Обітниця сироті» (Orphan's Promise) тримає у фокусі сиріт і дітей з неблагополучних сімей. Допомагаємо сім’ям вийти з кризи, вчимо дітей і дорослих підтримувати один одного. «Обітниця сироті» живе бажанням кожній самотній та покинутій дитині давати надію та любляче середовище.

В Україні це бачення реалізується через низку навчальних центрів «Обітниці сироті». Зараз більшість осередків продовжують роботу. Тут так само як і раніше, служать сиротам та вдовам, дітям, підліткам та сім'ям зі складними життєвими обставинами. Проте, центри «Обітниці сироті» також стали ресурсними гуманітарними базами та притулком для вимушених переселенців.

Постраждалі від військових дій тут можуть отримати гуманітарну та духовну допомогу, відпочити та прийняти зважене рішення, куди рухатися далі.

Дізнатися більше про проект «Обітниця сироті»

Підтримати проект «Обітниця сироті»

«Обітниця сироті» у Facebook

«Суперкнига»: корисні дитячі ресурси, розваги та навчання

Через війну закриті садочки та школи, українські діти та підлітки вирвані зі звичного життя. Хтось звикає до життя у новому місті або навіть країні, інші дітлахи й досі ночують у підвалі та здригаються, почувши гучні звуки...

«Суперкнига» дбає про дітей, тримаючи з ними зв’язок через соціальні мережі, мобільний за стосунок «Суперкнига» та освітньо-розважальні заходи для вимушених переселенців. Соціальні мережі та застосунок «Суперкнига» продовжують регулярно наповнюватися розважальним та освітнім дитячим християнським контентом. Також озвучено українською чотири сезони легендарного серіалу «Суперкнига», йде робота над п’ятим сезоном.

Зараз наша команда працює над організацією занять із дітьми у центрах для вимушених переселенців, й вже скоро зможе запросити їх до захопливих біблійних пригод за навчальними матеріалами «Суперкниги»!

Дізнатися більше про проект «Суперкнига»

Підтримати проект «Суперкнига»

«Суперкнига» у Facebook

HelpUA.org: гуманітарна підтримка Донбасу

Благодійний проєкт HelpUA.org ─ «Допомога сходу України» стала нашою відповіддю на військове вторгнення росії у 2014 р. Сьогодні команда проєкту продовжує боротися з наслідками гуманітарної кризи на Донбасі та різнобічно підтримувати мешканців Луганської та Донецької областей, які опинилися на лінії військового розмежування.

Завдяки підтримці партнерів з різних країн світу, зокрема голландської організації ORA, ми змогли евакуювати з «гарячих точок» понад 1100 людей. З кінця лютого ці люди перебували у постійній небезпеці, ховалися й голодували в холодних підвалах, оточені безперервними вибухами та пожежами. Сьогодні вони у безпеці! Зігріті, нагодовані та можуть спати без страху!

Також розвозимо свіжий хліб у міста та села на лінії військового розмежування. Співпрацюємо з благодійною пекарнею, де щодня випікається 200-300 хлібин, а також готується близько 300 обідів для вимушених переселенців. У кінці березня пекарня зазнала артилерійських обстрілів, будинок розбито. На щастя, вцілило обладнання, однак знадобилося кілька днів, щоб вивести піч з-під обстрілів у безпечне місце. Нове приміщення пекарні безоплатно надала міська рада одного з населених пунктів цього неспокійного регіону. Відтепер тут випікатиметься хліб й для жителів цього міста.

Дізнатися більше про проект «HelpUA.org»

Підтримати проект HelpUA.org

HelpUA.org у Facebook

Підтримка молитвою та Словом

Україна проходить надзвичайно складний час. Українці переживають фізичний біль, а також горе, скорботу, страх, розгубленість… Часом, добре слово, молитва та щира розмова дорожчі золота. Саме тому, надаючи гуманітарну допомогу, ми завжди намагаємося додавати до пакунків молитву та Євангельську надію. Не порахувати, скільки разів наші співробітники та волонтери молилися за незнайомих людей та підбадьорювали істинами Святого Письма тих, хто проходив найжахливіші випробування у своєму житті.

Ми знаємо, що зараз Україні перш за все потрібна надія, яку може дати тільки Ісус! Ми знаємо, що Його бажання ─ зміцнити нас вірою та силою у Ньому! Він чує голос кожного стражденного серця та бажає забрати на Себе наш біль та сльози.

Не залишайтеся сам на сам із проблемами та горем!

Зв'яжіться з нами, щоб отримати молитовну підтримку!

Служба молитовної підтримки CBN Emmanuil: 067 653 27 62
Напишіть нам онлайн

Ісус каже Україні сьогодні: «Нічого не бійся, тільки віруй!» (Від Луки 8:50)

«Емануїл» ─ з Нами Бог!

CBN Emmanuil у Facebook