Війна в Україні

В ніч на 24 лютого 2022 року почалася російська «спеціальна воєнна операція». Її мета – захоплення України. Ударне угруповання нападників формувалося близько року та сягнуло щонайменше 150 тисяч осіб.

Проте війна в Україні триває вже понад 9 років. У лютому 2014 був підступно окупований Крим, за півтора місяця почалося захоплення українських міст у Донецькій та Луганській областях України. З того часу на лінії військового розмежування бойові дії не припиняються.

Українці віддано відстоюють незалежність своєї країни, демонструють надзвичайну хоробрість та єдність. Їх перемога – запорука стабільності усього демократичного світу. Проте війна стала причиною глобальної гуманітарної кризи, й зараз українці потребують взаємопідтримки та допомоги міжнародної спільноти.

Щодня гинуть військові та цивільні, руйнуються міста і села. Близько 6 мільйонів українців вимушено виїхали за кордон, стільки ж вважаються внутрішньо переміщеними особами всередині країни. Сотні тисяч людей відчувають дефіцит продовольства та мають проблеми доступу до питної води. Про погіршення матеріального становища звітує переважна більшість мешканців України.

Відповідь на потреби

CBN Emmanuil (ГО Асоціація милосердя «Еммануїл») є частиною однієї з найбільших у світі міжнародних християнських організацій Christian Broadcasting Network (CBN), працює в Україні та країнах пострадянського простору вже понад 30 років.

За допомогою десятків різнопланових проектів, CBN Emmanuil допомагає людям у важких життєвих обставинах, багатьма способами поширюючи милосердя і любов Ісуса.

Так сироти та незаможні отримують піклування та підтримку на життєвому шляху, голодні – гарячі обіди, хворі – медичну допомогу. Також різними засобами впроваджуємо християнські цінності у дитячий розважальний та освітній простір.

Війна нас згуртувала! З початком повномасштабної війни, CBN Emmanuil продовжує основні напрями діяльності, проте тримає акцент на всебічній підтримці постраждалих від військових дій мирних жителів, а також подоланні наслідків гуманітарної кризи в Україні.

Donate: перша допомога потерпілим від війни

Більшість вимушених переселенців залишили свої домівки з мінімумом особистих речей, багато з них втратили абсолютно усе, що мали. Відкрито спеціальний рахунок, кошти з якого направляються на покриття базових потреб постраждалих: продукти, ліки, гігієнічні засоби...

Будь-хто охочий може зробити пожертву за цим посиланням, й зібрані кошти вже багатьом допомогли вижити та зробити перші кроки далі від війни!

Приєднатися до допомоги постраждалим

HelpUA та «Операція благословення»

Благодійний проєкт HelpUA був створений у 2014 році. Внаслідок військової агресії мирні жителі Донецької та Луганської областей України опинилися в епіцентрі військових дій. З того часу через наші гуманітарні ініціативи люди регулярно отримують хліб і питну воду, паливо та засоби гігієни, посівний матеріал для своїх домогосподарств, медичну допомогу, психологічну та духовну підтримку. З розпалом повномасштабної війни необхідність всебічної допомоги людям набула ще більшої актуальності, тому цілі та напрямки проєкту залишаються незмінними.

Продукти та гігієнічні засоби для ВПО

За півтора року близько 200 гуманітарних вантажів з продуктами та гігієнічними засобами від «Операції благословення» – міжнародних партнерів CBN Emmanuil – доставлено в Україну та розподілено між отримувачами. Таким чином понад 100 організацій, що опікуються ВПО, на регулярній основі отримують продукти та гігієнічні засоби – те необхідне, що допомагає щодня годувати вимушених переселенців та сприяє їх фізичному та емоційному відновленню.

Продуктові набори для «гарячих точок»

Безоплатні продуктові набори регулярно отримують жителі прифронтових територій Донбасу та Півдня України. Частина територій була нещодавно повернена під контроль України, та усі без виключення міста та села регіону постраждали від обстрілів росіян, десятки населених пунктів знищені повністю. Більшість місцевих не мають стабільного продуктового постачання та можливостей заробітку, й гуманітарна допомога для них вкрай важлива.

Свіжий хліб у віддалені села

Мешканці віддалених сіл у Донецькій, Миколаївській та Херсонській областях регулярно безоплатно отримують свіжий хліб, що випікають місцеві пекарні за фінансової підтримки CBN Emmanuil – міжнародних та українських спонсорів.

Люди, які отримують цю допомогу, або не змогли евакуюватись, або повернулися додому після деокупації територій. Багато домогосподарств живуть без електропостачання, а бойові дії не дозволяють регулярно підвозити продукти.

Питна вода для Херсонщини

6 червня 2023 року росіяни підірвали греблю Каховського водосховища. Внаслідок цього терористичного акту чотири області України залишились без водопостачання, сотні тисяч домівок затоплено, незліченні жертви серед людей і тварин, жахливі наслідки для екології…

Ми доставили помпи для викачування води з домівок і регулярно забезпечуємо безоплатною питною водою мешканців Херсонської, Миколаївської та Дніпропетровської областей, допоки місцева влада впроваджує довгострокові рішення ситуації, що склалася.

Операції, що змінюють життя

Шанс на відновлення здоров’я і повноцінне життя без болю отримали тисячі людей завдяки фінансуванню від «Операції благословення». Попри вируючу війну, проводяться безоплатні хірургічні операції для людей, які не мають змоги самостійно оплатити їх.

Грантові та сезонні проекти

На гострі потреби людей, які потрапили у важкі життєві обставини, CBN Emmanuil надає адресну допомогу через різнопланові ініціативи. У холодну пору року мешканці постраждалих від війни регіонів гостро потребують палива, а навесні – посівного матеріалу; постійною залишається потреба у ліках та гігієнічних засобах.

Також разом з дорослими людьми, у «сірій» зоні живуть тисячі дітей, які потребують спілкування з однолітками й страждають від постійного стресового навантаження. Саме тому ми проводимо дитячі табори і організовуємо свята. Адже Різдво та Великдень – це нагода для багатьох взяти участь у благодійних акціях і підтримати цих дітей, а також – це чудова можливість практично поширювати цінності добра та милосердя і ділитися надією Ісуса.

ОБІТНИЦЯ СИРОТІ

«Обітниця сироті» (Orphan’s Promise) – це міжнародний проєкт, що всебічно підтримує сиріт та дітей групи ризику. Його мета – допомогти сім'ям вийти з кризи та подарувати кожній дитині з непростою долею надію на краще майбутнє.

Повномасштабне вторгнення позначилося на добробуті та щасті багатьох українських сімей. Збільшилася кількість родин за межею бідності, стало більше сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування… Це все підкреслює актуальність напрямків роботи «Обітниці сироті» та масштабує діяльність проєкту.

СУПЕРКНИГА

«Суперкнига» – це надійний друг вже більш ніж чотирьом поколінням дітей по всьому світу! В Україні проєкт «Суперкнига» продовжує служити дітям під час війни, реагуючи на виклики та проблеми, з якими вони змушені стикатися.

Зокрема, літні табори «Суперкнига» стали осередками дитячого відпочинку і відновлення. А Клуби «Суперкниги» регулярно збираються по всіх куточках України та допомагають дітям впоратись з емоційними травмами, знайти друзів, розкрити у собі творчі здібності, а найголовніше – довірити серце і життя у люблячі руки Ісуса.

Духовно-психологічна підтримка

Молитовна лінія CBN Emmanuil відкрита до звернень кожного, хто долає злі часи, переживає горе та втрати або не знає, як почати життя у нових непростих життєвих обставинах. Телефонний дзвінок або повідомлення через форму на сайті відкриває можливість поділитися переживаннями та отримати духовну допомогу.

Більше про духовно-психологічну підтримку...

Ми ніколи самі не змогли б реалізувати й маленької частини цієї масштабної роботи.
Щиро дякуємо кожному партнеру і другу з України та інших країн світу!
Дякуємо організаціям та людям доброї волі!
Дякуємо кожному, хто сіє щедро та вірно!
Нехай Господь рясно поблагословить вас!

Підтримати пожертвою CBN Emmanuil