Хто Ми

Christian Broadcasting Network (CBN) — це міжнародна неприбуткова організація з майже 60-річною історією діяльності. Через наші благодійні, медіа та освітні проекти ми прагнемо явити Божу любов та поділитися Євангелієм Ісуса Христа з людьми по всьому світі.

Наразі працює 179 осередків CBN у різних країнах, а наші співробітники та волонтери говорять на 75 мовах. Вони щодня надають гуманітарну допомогу та духовну підтримку десяткам тисяч людей, які знаходяться у важких життєвих обставинах.

CBN заснована американським релігійним діячем Петом Робертсоном у 1961 році, і вже скоро стала однією з найбільших у світі телерадіомовних корпорацій. Програми CBN щодня виходять в ефір у 140 країнах та транслюються більш ніж 40 мовами.

В Україні діяльність CBN здійснює Міжнародна громадська організація «Асоціація милосердя "Еммануїл"» під брендом CBN Emmanuil. Організація існує завдяки фінансовій підтримці міжнародних організацій-донорів та багатьох партнерів з України, США та інших країн світу.

Для багатьох людей діяльність команди CBN стала Божою відповіддю на їх потреби. Просто зараз ви можете підтримати одну або кілька щоденних гуманітарних ініціатив CBN Emmanuil .

Це ресурси, завдяки яким ми просто зараз, у реальному часі змінюємо чиїсь життєві обставини на краще. З більшими ресурсами ми зможемо зробити більше — принести більше добра, піклування та любові, тим самим трохи змінивши світ.

Зробимо це разом?

Наша команда

Галина Юріївна Кучер

Президент CBN Emmanuil
galina.kucher@cbnukraine.org

Ганна Миколаївна Сіромаха

Керівник соціальних проектів CBN Emmanuil
anna.siromakha@cbnukraine.org

Ольга Дмитрівна Бузніцька

Директор проекту CBN Emmanuil "Обітниця сироті"
olga.buznitska@cbnukraine.org

Інна Вікторівна Черепова

Керівник проекту CBN Emmanuil "Суперкнига"
inna.cherepova@cbnukraine.org

Проекти CBN в Україні:

Суперкнига

Це найвідоміший у світі християнський мультсеріал, на якому виростає вже третє покоління дітей. Перші серії вийшли у світ у 1983 р., за наступні 30 років «Суперкнигу» побачили більш ніж 500 млн. глядачів. На телеекранах країн СНД «Суперкнига» з’явилася у 1990 р.

Сьогодні «Суперкнига» має оновлений вигляд та пишається трьома сезонами сучасного мультсеріалу, який з захопленням дивляться дітлахи 6-12 років. Так само, як і десятиліття тому, «Суперкнига» продовжує знайомити дітей з біблійними історіями, прищеплює християнські моральні цінності та допомагає сформувати здорові моделі поведінки.

Дізнатися більше

Orphan’s Promise — «Обітниця Сироті»

Через роботу освітніх центрів та адресну поміч допомагає отримати надію, освіту та майбутнє у соціумі дітям групи ризику — сиротам, дітям з неповних та кризових сімей, дітям з важкими життєвими долями.

Американська телеведуча та громадська діячка Террі М’юсен заснувала «Обітницю сироті» після того, як стала прийомною мамою трьом дівчатам з України. Сьогодні осередки Orphan’s Promise реалізують свою місію у 60 країнах світу.

Дізнатися більше

HELPUA.ORG

Благодійний гуманітарний проект HELPUA розпочався майже одночасно з початком військових дій на сході України у 2014 році. Проект спрямований на надання гуманітарної (продуктової, медичної та духовно-психологічної) допомоги жителям у зоні АТО. У першу чергу, на меті допомога найбільш вразливим верствам населення — дітям, сиротам, багатодітним сім’ям, людям з інвалідністю, людям похилого віку тощо.

Проект реалізовує свою діяльність через місіонерсько-волонтерські центри, що знаходяться безпосередньо у населених пунктах «сірої» зони Донецької та Луганської областей.

Дізнатися більше