Проект "Операція Благословення"

Проєкт "Операція Благословення" – це дієва гуманітарна підтримка жителям України, які постраждали від військових дій внаслідок російської агресії.

"Операція Благословення" спрямований на надання допомоги найбільш вразливим верствам населення – дітям і людям похилого віку. Більшість напрямів проєкту реалізуються через місіонерські волонтерські центри, що знаходяться у прифронтових населених пунктах Донецької та Луганської областей.

У 2014-му війна прийшла на схід України, й проєкт "Операція Благословення" засновується, щоб відповісти на ці виклики та всебічно підтримати постраждалих українців.

Уже на початку військового протистояння тисячі сімей втратили житло, опинилися у розлученні з рідними та близькими, залишилися без засобів до існування. Та через "Операція Благословення" вони регулярно безоплатно отримували хліб, їжу, дрова, медичну та духовно-психологічну допомогу тощо.

Майже вісім років нужденні люди сподівалися на мир, натомість прийшла ще більша війна, й охопила не тільки схід, а і захід, південь, північ…

Команда проєкту швидко відреагувала на виклики часу й починаючи з лютого 2022 р. розширила благодійну діяльність по всій території України. Завдяки цьому, десятки тисяч людей, які вимушено переселилися до західних областей України, регулярно отримують їжу. Мешканцям північних деокупованих територій привозять хліб, а жителі східних прифронтових селищ регулярно отримують продуктові набори, що допомагають їм виживати у непростих умовах бурливої війни.

Приєднуйтесь до проекту "Операція Благословення", щоб надати допомогу найбільш уразливим верствам населення на сході України.

Підтримати проект

Напрямки проекту "Операція Благословення" у 2022-24 рр.

Міжнародна гуманітарна допомога

Перші тижні повномасштабного російського вторгнення змусили кожного шостого українця стати вимушеним переселенцем. Невідомо, як би склалася доля багатьох з них, якби не всебічна підтримка світової спільноти.

Зокрема, до кордонів України потягнулися вантажівки, наповнені продуктами, матрацами, ковдрами, одягом та предметами гігієни. Небайдужі іноземці передають найнеобхідніше, тим самим висловлюючи підтримку незламним українцям.

Приймання та розподілення по Україні міжнародної допомоги від небайдужих партнерів та друзів з США, Бельгії, Молдови та Польщі стало новим постійним напрямом роботи "Операція Благословення". За короткий час близько 80 тимчасових прихистків вимушених переселенців стали регулярними отримувачами цієї гуманітарної допомоги, й десятки одержують допомогу час від часу. Таким чином, понад 50 тисяч переселенців, які перебувають у пунктах тимчасового проживання, на регулярній основі забезпечені їжею, одягом та гігієнічними засобами.

Продовольча допомога

Жителі прифронтових територій стикаються з нестачею продовольства та перебоями в отриманні соціальних виплат. У регіоні є велика потреба у вільному доступі до харчових продуктів, і, як наслідок – багато людей не мають достатнього харчування, недоїдають та хворіють.

Головна ціль цього благодійного напрямку "Операція Благословення" – попередження голоду. Проєкт реалізується через місіонерські центри та волонтерів, які з 2014-2015рр. щомісячно роздають продуктові набори нужденним, а також проповідують Євангеліє і надають духовно-психологічну підтримку.

Хліб

Це особливий напрям роботи, що дарує надію і віру у добро та перемогу.

Люди, які пережили жахіття російської окупації або постійно знаходяться у небезпеці внаслідок близьких військових дій, змушені виживати у складних життєвих умовах. Вони страждають від голоду, холоду та злиднів.

Відповідь "Операція Благословення" – свіжий хліб! Саме хліб дає життя, а також допомагає знедоленим українцям підтримувати фізичні сили й вірити у краще.

"Операція Благословення" купує та доставляє у прифронтові райони усе необхідне для пекарень: борошно, олію, дріжджі… Свіжовипечений хліб місцеві волонтери роздають жителям свого регіону, по можливості додаючи євангельське свідчення надії та духовну підтримку.

Тепло в дім

Поблизу лінії боїв люди вже давно живуть в екстремальних умовах. Електричні підстанції та газопроводи тут подекуди знищені війною ще у 2014 році, й оскільки військові дії безперервно тривають, інфраструктура не підлягає відновленню. Люди сплять у верхньому одязі, гріються та готують їжу біля багаття. Ті, кому пощастило, рятуються від холоду біля маленьких пічок-«буржуйок», але й вони не здатні прогріти взимку житло. А холод знесилює та спричиняє хвороби…

Починаючи з 2014 р. команда "Операція Благословення" щороку закупляє та доставляє паливні котли, пічки та паливні брикети. Холодного сезону цього року проєкт продовжиться, щоб і тепер рятувати людей від холодної смерті.