Зробити пожертву на проект
![](/files/img/donate/projects/food_on_every_day.png)
"Їжа на кожен день" - це масштабний проект, метою якого є не просто нагодувати голодних дітей, а допомогти дорослим самостійно дбати про себе та своїх підопічних. Не дарма кажуть: «Дай людині рибу і вона буде сита один день. Дай людині вудку і вона буде сита все життя». Результат проекту – не лише самостійно вирощений урожай, а й радість від процесу, отриманого результату, певна психологічна реабілітація та набуття нових навичок. Цей вид благодійності не розвиває комплекс споживача чи жертви, а підтримує у людині найкращі якості.