Страх Господній – ключ до справжньої мудрості

Є популярне твердження, що знання – це сила. Часто це правда, проте є існує й дещо інше – що лише знання не можуть дати. Ця глибша істина — мудрість.

Багато людей шукають знання, однак мало хто розуміє, що насправді означає мати мудрість. Бути мудрим – це вміти використовувати знання таким чином, щоб досягти бажаного результату. А ключем до справжньої мудрості є страх Господній.

Страх Господній… Сьогодні це не дуже популярна тема у сучасному суспільстві. Фактично, здається, що все, що пов’язано з Богом, часто прямо та неприховано відкидається. Однак страху Господнього не слід уникати чи боятися. Навпаки, його треба плекати і шукати. Книга Приповістей говорить, що «початок мудрості — страх Господній» (Приповісті 1:7). Іншими словами, без страху Господнього ми ніколи не станемо по-справжньому мудрими.

Світ твердить, що мудрість походить від освіти та досвіду. Безумовно, ці речі можуть допомогти стати мудрішими, проте вони не є витоком справжньої мудрості. Джерелом мудрості є сам Бог. Коли ми підкоряємося Йому та Його шляхам, Він починає відкривати Себе нам і дає розуміння про те, що ми б ніколи не змогли отримати самі. Лише коли ми маємо страх перед Господом, тоді ми можемо почати дивитися на світ з Його точки зору і отримати Його мудрість для нашого життя.

Якщо ви шукаєте справжньої мудрості, не шукайте нічого іншого, крім страху Господнього.

Лише тоді, коли ми підкоряємося Богу та Його шляхам, ми можемо мати світогляд від Нього та Його розуміння нашого життя. 

То ж, відкиньте свої страхи та почніть шлях до глибоких стосунків з Богом уже сьогодні!

P.S. Будь ласка, звʼяжіться з молитовним служінням CBN Emmanuil, якщо потребуєте духовної підтримки або маєте запитання по Біблії.