Рік війни в Україні. Залишатися поруч з Богом

Майже рік минув з того часу, як всю територію України заполонило військове насильство. За такий короткий термін так докорінно й багато усього змінилося, а майбутнє залишається невизначеним. 

Життя може за мить стати іншим, й під час війни легко почуватися приголомшеним або безпорадним. Але є одна річ, за яку ми завжди можемо триматися: наша віра. Берегти близькість до Бога та Його Слова – це важлива життєва навичка, аби залишатися на землі в такі важкі часи, як зараз.

Ми всі знаємо фразу «Бог є добрий. Він добрий завжди». Але ця фраза справді резонує з нами лише тоді, коли ми стикаємось з чимось настільки руйнівним як війна. Коли все інше здається невизначеним і непередбачуваним, Божа доброта залишається непохитною константою в нашому житті. Бог ніколи не змінюється й завжди перебуває поруч з нами – незалежно від того, з якою ситуацією ми зіткнулися.

Біблія каже: «Свого тягара поклади ти на Господа, і тебе Він підтримає, Він ніколи не дасть захитатися праведному!» (Псалми 54:23). 

Цей уривок аж ніяк не означає, що життя буде легким – тут говориться про те, що якщо ми довіряємо Богу свої турботи, Він подбає про нас. Цей вірш нагадує нам, що коли життя заплутане чи жахливе, ми можемо вірити, що Бог знає, що робить – навіть якщо на перший погляд здається, що це не так…

І ми довіряємо. Довіряємо Йому себе і кожного, хто захищає наші життя!

Під час війни герої народжуються в неймовірних місцях та з’являються за непередбачуваних обставин. У часи війни героями стають звичайні люди, які роблять надзвичайні речі, захищаючи свої сім'ї та домівки від руйнування. Вони сміливо борються з гнітючими труднощами, жертвують власною безпекою, щоб допомогти тим, кого найбільше люблять. 

Трапляється й те, що війна забирає героїв з собою… Та їхня спадщина продовжує жити. Цей процес не переривається завдяки тому, що ми знаємо про мужність і самовідданість на їх прикладі. Їх історії надихають нас та інших людей залишатися сильними – хоч би якою непроглядною не була темрява.

Коли все інше здається невизначеним і непередбачуваним, Божа доброта залишається непохитною константою…

Це був довгий рік війни в Україні – місяці, сповнені скорботою, болем і втратами для багатьох людей.... Але через нашу віру в Бога ми можемо залишатися сильними в ці важкі часи. Бо ми знаємо, що Його доброта триватиме вічно, а Його любов ніколи не підведе нас. 

Тримаймося близько до Бога в цю важку пору, щоб ми могли знайти надію серед відчаю та мир серед хаосу. Нехай Він продовжує благословляти тих, хто щодня мужньо бореться з труднощами!

Молитвами та справами з вами! 

Читайте також: 
Як знайти мир з Богом посеред війни?
Біженцю наодинці не впоратись
Чи відчуваєте ви Божу турботу?Як часто ви замислюєтесь про все, що Бог робить для вас?

P.S. Будь ласка, напишіть нам, якщо потребуєте молитовної підтримки! 

CBN Emmanuil